راهنمای کتاب

Search
Close this search box.

از جاده که می‌گذشتیم؛ داستانهای مهدی مرعشی

مهدی مرعشی

این هم کتاب تازه‌ی من، «از جاده که می‌گذشتیم»، مجموعه‌ای از سیزده داستان کوتاه که در نشر اچ‌اند‌اس‌مدیا منتشر شده. در این کتاب از بین داستان‌هایی که بین سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ نوشته‌ام سیزده داستان کوتاه را انتخاب کرده‌ام که می‌خوانید. فایل شنیداری تمام داستان‌ها هم با صدای نویسنده تا چند روز دیگر آماده‌ی انتشار می‌شود که همین‌جا خبرش را خواهم نوشت.

خوشحالم که این کتاب هم دست‌نخورده و پاکیزه و بی‌کلمه‌ای سانسور بیرون می‌آید و خوشحال‌تر می‌شوم اگر بخوانید و هم‌رسان کنید تا بخوانند و بعد برایم نظرتان را بنویسید. برای نویسنده لذتی بالاتر از این نیست که بداند خوانندگانش در کلمه‌های او چه دیده‌اند.
اگر در خارج از ایران هستید که می‌توانید کتاب را از لینک پایین به دو صورت کاغذی و الکترونیک تهیه کنید. اگر هم در ایران هستید برای خرید نسخه‌ی الکترونیک محافظت‌شده‌ی این کتاب در ایران مبلغ پنج هزار تومان به یک مؤسسه‌ی خیریه پرداخت کنید و تصویر فیش واریز را به ای‌میل ناشر ارسال کنید: ketab@hands.media یا support@handsemdia.com. در قسمت موضوع هم می‌توانید نام کتاب را بنویسید و بعد از ارسال می‌توانید مرا هم باخبر کنید.
خوشحالی دیگرم الان این است که کتاب به این ترتیب به ایران هم می‌رسد، پس مرزی نمی‌ماند.
باقی بقای شما.

لینک خرید کتاب در سایت اچ‌اند‌اس‌مدیا: اینجا
لینک خرید کتاب در آمازون کانادا: اینجا
همرسانی کنید:

مطالب وابسته